Twój dostawca granulatów tworzyw sztucznych
oraz
partner w gospodarce odpadami

O firmie

Firma BENE RECYCLING to nowoczesne i innowacyjne przedsiębiorstwo prężnie działające na hurtowym rynku granulatów tworzyw sztucznych. Gospodarka surowcami wtórnymi jest drugim co do ważności segmentem działalności naszej Firmy

BENE RECYCLING to Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży tworzyw sztucznych oraz metali która należy do grona największych dystrybutorów granulatów tworzyw sztucznych na terenie naszego kraju. W naszej ofercie handlowej posiadamy szeroki asortyment granulatów tworzyw sztucznych. Dostawy granulatów realizujemy w ładunkach pełno-samochodowych lub mniejszych, bezpośrednio od producentów jak i z naszych magazynów w Polsce.

Działamy również w sektorze ochrony środowiska i gospodarki odpadami. Firma charakteryzuje się dużym doświadczeniem oraz wysoką jakością świadczonych usług. Wraz z jej dynamicznym rozwojem, w ostatnim czasie, poszerzeniu uległa nie tylko sieć dystrybucji ale również jej oferta usługowa rozszerzona o szeroko idącą gospodarkę odpadami w kraju polegająca na usłudze ponownego zagospodarowania odpadów w Państwa Firmie - odpady dzięki temu ponownie wrócą do produkcji co znacznie zmniejszy jej koszty.
To co nas wyróżnia to przede wszystkim duża elastyczność usług oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Naszym priorytetem jest satysfakcja Klienta, którą gwarantujemy dzięki wysokiej jakości świadczonych usług, skuteczności działań oraz poufności.

Oferujemy szeroką gamę usług, a nasze ceny są konkurencyjne. Łączymy w naszej działalności rozległą wiedzę z wielu specjalistycznych dziedzin oraz branży. Wszystko w trosce o Klienta i zgodnie z obowiązującymi aktualnie normami z zakresu Ochrony Środowiska.

Zapraszamy do współpracy

na atrakcyjnych warunkach przedsiębiorców, firmy produkcyjne oraz instytucje zajmujące się produkcją z tworzyw sztucznych oraz zagospodarowaniem odpadów tworzyw sztucznych lub metali. Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę, konkurencyjne ceny, warunki płatności dostosowane do klienta. Korzystanie z najnowszych technologii i wieloletnie doświadczenie w branży, uczciwa i rzetelna obsługa spowodowały, że do tej pory zaufały nam największe firmy w branży.

Dlaczego właśnie my?

  • Oferujemy indywidualnie podejście do każdego kontraktu
  • Gwarantujemy bezpieczeństwo każdej transakcji
  • Przestrzegamy w pełni przepisy z zakresu ochrony środowiska.